صفحه اصلی > صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین:

مراسم معارفه فرمانده پایگاه بسیج شرکت گاز استان قزوین

مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسیج پایگاه شهیدان رجبعلی کارکنان شرکت گاز استان قزوین با حضور مهندس مفرد بوشهری مدیر عامل این شرکت، سرهنگ فیضی فرمانده سازمان بسیج ادارات استان، سرهنگ منصوری فرمانده بسیج حوزه مقاومت ادارات شهید بابایی و سایر مسئولین شرکت گاز استان قزوین در سالن جلسات شرکت گاز استان برگزارشد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، مهندس مفرد بوشهری مدیر عامل این شرکت یکی از خصوصیات بسیج را داشتن روحیه جهادی دانست و افزود : مجموعه شرکت گاز استان قزوین با داشتن چنین روحیه ای در پیشبرد اهداف شرکت ملی گاز و در راستای خدمات رسانی هر چه بهتر به مردم استان گام برداشته است.

وی در ادامه یاد و خاطره مرحوم مهندس جواد رجبعلی فرمانده سابق پایگاه بسیج شهیدان رجبعلی را گرامی داشت و گفت : این عزیز از دست رفته با داشتن روحیه ای بسیجی برای ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی تلاش می نمود و در خدمت رسانی به محرومین همیشه پیشگام بود.

در ادامه فیضی فرمانده سازمان بسیج ادارات استان با تقدیر و تشکر از مهندس مفرد بوشهری و زحمات مجموعه شرکت گاز استان بیان نمود هدف از تشکیل بسیج در ادارات ایجاد روحیه بسیجی و کار جهادی در کارمندان، خدمات رسانی بهتر و بالا بردن سطح رضایتمندی عمومی از ادارات استان می باشد.

در پایان سرهنگ فیضی طی حکمی از جانب فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین محمدرضا صفر زاد را به سمت فرمانده پایگاه بسیج شهیدان رجبعلی شرکت گاز استان قزوین منصوب نمود.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/03 - ١٣:٣٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 173

خروج
تصاویر منتخب