صفحه اصلی > صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

همدلی مسئولان استان برای توسعه گازرسانی در مناطق سردسیر طارم و کوهین

همدلی مسئولان استان برای توسعه گازرسانی در مناطق سردسیر طارم و کوهین

در نشستی با حضور نماینده مردم شریف قزوین، البرز و آبیک، مدیر عامل شرکت گاز استان، مدیران دستگاه های اجرایی و جمعی از اهالی روستای شیرین سو در حسینیه این روستا، مشکلات و موانع گازرسانی به این منطقه مطرح و در خصوص راهکارهای اجرایی این پروژه تبادل نظر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری مدیر عامل این شرکت با اشاره به کوهستانی بودن منطقه و سختی اجرای پروژه در مسیر گازرسانی به محور شیرین سو گفت:  گازرسانی به این محور منوط به صدور مجوزهای لازم از سوی اداره راه و شهرسازی استان جهت لوله گذاری صرفاً در داخل حریم می باشد که با صدور این مجوزها، گازرسانی به  17 روستای دیگر در دو منطقه طارم سفلی و کوهین در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی در ادامه افزود : در حال حاضر در بخش کوهین 31 روستا از نعمت گاز طبیعی بهرمند بوده و در منطقه طارم سفلی نیز با تکمیل عملیات گازرسانی به روستاهای سنگان اولیا و سفلی و دولجک خان محمد آباد تعداد روستاهای گازدار این منطقه نیز به 26 روستا خواهد رسید.

مفرد بوشهری گازرسانی به محور ونگین در منطقه طارم سفلی را در مرحله اخذ پیمانکار اعلام کرد و گفت : طراحی 7 روستا در این محور به اتمام رسیده که با انتخاب پیمانکار به زودی عملیات گلنگ زنی و اجرای آن آغاز خواهد شد.

 

ایشان در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و پیگیری های نمایندگان مردم شریف استان در مجلس شورای اسلامی به منظور توسعه گازرسانی در حوزه های انتخابیه، ابراز امیدواری کرد که با همدلی مسئولان و تلاش کارکنان شرکت گاز، توسعه هر چه بیشتر خدمت رسانی در مناطق محروم استان محقق شود.

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/07 - ١٥:٢٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 277

خروج
تصاویر منتخب