آمادگی شرکت گاز استان قزوین برای کسب جایزه ملی کیفیت
کد مطلب: 1503
تعداد بازدید: 627
1396-07-18

 

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین از اقدامات گسترده این سازمان در راستای حضور شرکت گاز استان قزوین در پانزدهمین دوره جایزه ملی کیفیت ایران در سطح تقدیر نامه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری گفت: حرکت در مسیر تعالی سازمانی و آشنایی با الگوهای روز دنیا در زمینه تعالی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است و شرکت گاز استان نیز فعالیت های گسترده خود را در این زمینه آغاز کرده است.

بوشهری افزود: اقدامات مهمی جهت حضور شرکت گاز استان در پانزدهمین جایزه ملی کیفیت ایران درحال انجام است که می توان به پروژه های مصوب شده مدیریت ریسک براساس استاندارد ISO 31000 ، به روز رسانی سند برنامه ریزی استراتژیک، استقرار سامانه داشبورد مدیریتی، توسعه خدمات الکترونیکی در قالب طرح پیشخوان دولت الکترونیک و توسعه فناوری های نوین در ارائه خدمات امدادرسانی اشاره کرد.

وی همچنین از برگزاری مستمر و مداوم جلسات کمیته راهبری به منظور پیگیری اقدامات بهبود و آشنایی هرچه بیشتر همکاران با مفاهیم و روش های تعالی سازمانی خبر داد.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین تصریح کرد: اجرای مدل تعالی سازمانی می تواند گامی اثرگذار و مهم برای نیل به خواسته های هدف گذاری شده محسوب شود و به واسطه ی آن اهداف بلند مدت و کوتاه مدت شرکت محقق گردد.

بوشهری در پایان یادآور شد: شرکت گاز استان قزوین امسال برای دومین بار در جایزه ملی کیفیت حضور می یابد و براساس 9 معیار تعالی ارزیابی خواهد شد. گفتنی است این شرکت در دوره قبل موفق به کسب گواهی نامه تعهد به تعالی سازمانی شد.