بهره مندی 1770 خانوار منطقه الموت از نعمت گاز طبیعی
کد مطلب: 1497
تعداد بازدید: 681
1396-06-30

با گازرسانی به دوشهر معلم کلایه و رازمیان در ابتدای امسال و گازدار شدن 10 روستای منطقه الموت در هفته دولت 1770خانواده الموتی از گاز طبیعی استفاده می کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین، اسماعیل مفرد بوشهری مدیرعامل این شرکت با اشاره به گازدارشدن 10 روستای منطقه الموت با هزینه ای بالغ بر 37میلیارد ریال در شهریور ماه گفت: با گازرسانی به این روستاها 656خانواده روستایی منطقه از گاز طبیعی برخوردار شدند و این درحالیست که از ابتدای امسال تاکنون 1114مشترک نیز در دو شهر معلم کلایه و رازمیان مشترک گاز شده اند.

بوشهری در ادامه از گام بزرگ شرکت گاز استان در زمینه رساندن گاز به روستاهای الموت خبر داد و افزود:هم اکنون عملیات اجرایی گازرسانی به65 روستای این منطقه با پیش بینی بودجه ای معادل 200میلیارد ریال در دست انجام است که از این تعداد، 15روستا در دهه فجر امسال به شبکه سراسری گاز متصل خواهند شد. وی مسیرهای صعب العبور و موانع مرتبط با استفاده از حریم راه ها را باعث کند شدن پیشرفت پروژه های گازرسانی به روستاهای الموت عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد با توجه به مذاکرات صورت گرفته با اداره راه این موارد هرچه سریعتر برطرف شود.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین همچنین از مردم شهرهای معلم کلایه و رازمیان و روستاهایی که به شبکه سراسری گاز متصل شده اند خواست تا هرچه زودتر و قبل از شروع فصل سرما جهت مشترک شدن به اداره های گاز مربوطه مراجعه نمایند تا در اسرع وقت اقدامات لازم جهت اشتراک پذیری آنها انجام شود.